tianDe Čistiaca náplasť Čisté póry 1ks

0 Hodnotenie
1,5 €
Na sklade
Kód tovaru: 11317
Hlboko čistí póry a odstraňuje čierne bodky.
Bodová hodnota tovaru :
1 bod
 Späť na: Prípravky na problematickú pleť

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Čistiaca náplasť na čistenie zanesených pórov na pokožke nosa je produkt, ktorý treba rozhodne vyskúšať.

Náplasť je napustená výživnými, hydratačnými a energeticky aktívnymi výťažkami z vilínu a pomaranča. Používa sa pre čistenie pokožky na nose, odstránenie čiernych bodiek a zmenšenie pórov. Vďaka kaolínu a bentonitu je účinná hlavne v období dospievania. Náplasť stimuluje výmenné procesy v bunkách, okamžite čistí zanesené póry a sťahuje ich. Je vhodná pre všetky typy pokožky bez ohľadu na vek.

Popis: Vhodná pre hlboké, rýchle a efektívne čistenie nosa a "čiernych miest" (znečistené póry a akné). Účinné látky v náplasti majú schopnosť úplne odstrániť nečistoty z pórov, normalizovať činnosť mazových žliazregenerujú kožu.

Použitie: Strhnite ochrannú fóliu. Pred priložením na tvár si umyte a nos teplou vodou a nechajte mierne navlhčený. Presvedčte sa, že náplasť k pokožke tesne prilieha. Po 10-15 minútach náplasť strhnite. Používajte podľa potreby 1-3x do týždňa. Náplasť je určená pre jednorazové použitie.

Balenie: 1ks


Naša zákazníčka Daniela nám napísala svoj krátky príbeh o tom ako sa zbavila akné po tom ako vyskúšala všeličo.

Nakoniec zabralo tianDe.

Prečítajte si ako sa za 8 mesiacov pravidelného používania prípravkov Master Herb zbavila akné.

Tu je jej krátky ale šťastný príbeh:


" Dobrý deň, asi v októbri 2016 som začala používať prípravky od Tiande z rady Master Herb. O Tiande som sa dozvedela len náhodou a to prostredníctvom YOUTUBE, keď ho vo videu spomenula jedna česká youtuberka.

Poviem vám čítala som všetky možné články na internete, kde radili ako bojovať s akné, chodila ku kožnej, čo bolo v mojom prípade absolútne zbytočné, ba dokonca sa to zhoršilo.
Prípravky od kožnej lekárky mi nesadli. Prípravky na akné, ktoré mi predpísala štípali, vysušovali, bolesť pleti bola neznesiteľná.

V škole sa neraz stalo, že sa mi posmievali za moju akné pleť, veľmi ma to trápilo, no nevedela som čo s tým. Mala som nižšie sebavedomie a dilemu. Nikto mi akosi nevedel účinne pomôcť a každý to dával za vinu tínedžerskému veku, ale keď všetky moje spolužiačky mali krásnu pleť a ja... bolo to strašné. A najviac ma urazili ľudia, ktorý považovali nezdravý životný štýl za príčinu môjho akné.

Skúsila som preto zdravú stravu. Štyri mesiace som jedla len zdravé potraviny, žiadna čokoláda a podobne, športovala som ale zmena na pleti nenastala. Bola som zúfalá.

Na rad prišlo tianDe a ich produkty akoby zázračne zabrali. Čo ale chcem povedať, že Tiande je úžasná značka kozmetiky a naozaj pomáha a ja som toho príkladom. Veľa dievčat sa aj možno v tejto chvíli cíti menejcenných kvôli akné a absolútne netušia o prípravkoch Tiande. Ani ja by som nevedela, keby niet maličkej náhody a ešte možno dnes by som plakala nad mojou tvárou.

Treba to zmeniť, nech sa viacej dievčat dozvie o TianDe Master Herb a nech sa konečne cítia krásne. Preto som sa rozhodla, že napíšem pani Karin Filovej z tiandeshop.sk a podelím sa o svoju skúsenosť ako som sa po 8 mesiacoch používania Master Herb zbavila konečne akné. Verím, že to pomôže mnohým ľuďom s týmto problémom."


"Tento príbeh od zákazníčky, ktorej pomohli produkty, ktoré na tiandeshop.sk ponúkame nás veľmi potešil. TianDe pomohlo už mnohým našim zákazníkom a práve pre to túto prácu so značkou tianDe milujeme."
Karin Filová (majiteľka e-shopu)


 

 

Ak poznáte niekoho, kto má problém s akné, zdieľajte tento produkt na sociálnych sieťach. Možno niekomu pomôžete.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť