tianDe Hydrogélové vankúšiky na očné viečka 2ks

0 Hodnotenie
4,2 €
Na sklade
Kód tovaru: 50115
Efektívna starostlivosť z morských hlbín.
Bodová hodnota tovaru :
3.3 bodov
 Späť na: Masky

Pohodlné doručenie kuriérom - dobierka. Možná platba kartou u kuriéra.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 905 756 971

Svieži pohľad - efektívna starostlivosť z morských hlbín. Štatisticky takmer 80% žien vo veku 25+ nie sú spokojné so svojím vzhľadom niekoľko hodín po prebudení. Hlavným dôvodom ich nespokojnosti sú vačky a opuchy pod očami, ktoré automaticky pridávajú niekoľko rokov a vytvárajú unavený vzhľad. Chceli by ste ráno vypadať skvelo a mať dobrú náladu? Urobte si radosť s hydrogélovými vankúšikmi na očné viečka s obsahom organických vodných rias. Pomôžu vám vypnúť jemnú pokožku očného okolia a urobiť ju pružnejšiu. Vďaka aktívnym zložkám môžu za niekoľko minút výrazne zlepšiť váš vzhľad.

Tento expresný prípravok pôsobí v niekoľkých smeroch súčasne:

  • pomáha zmenšiť opuchy a vačky pod očami, rýchlo navracia pleti sviežosť,
  • hydratuje, vypína pleť, zvýrazňuje spodné viečka, - bojuje so známkami únavy, oživuje suchú a tenkú pleť očných viečok,
  • prispieva k vyhladeniu mimických vrások.

Zakaždým, keď sa usmejete, v kútikoch očí sa objaví tenká sieť vrások? Hydrogélové vankúšiky sa postarajú o to, aby boli menej nápadné.

V zložení prípravku sú polysacharidy írskeho machu a vodné riasy, aminokyseliny, hydrolizovaný kolagén, aminokyseliny kukuričného gluténu a allantoin. Medzi odborníkmi v kozmetickom priemysle získal írsky mach reputáciu rastlinného „silikónu“, ktorý chráni pleť pred dehydratáciou a negatívnym pôsobením okolitého prostredia.

Použitie: Vankúšiky aplikujte na vyčistenú pleť pod očami. Odstráňte po 15-20 minútach. Po otvorení ihneď spotrebujte.

Balenie: 2ks

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť